Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm Pet health care

Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm

499 Kč

V akci je Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm s trendy značkou Pet health care - tento hit naleznete s výjimečnou slevou za 499.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Pet health care

Vaše oblíbené zboží, Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm od výrobce Pet health care - tento artikl pořizujte za téměř velkoobchodní cenu 499 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Fyto obojek FORTE působí na bázi látky geraniol, která je součástí citronelového oleje, získávaného např. z rostliny Cymbopogon citratus (Lemon grass). Geraniol má velkou účinnost proti blechám (Ctenocephalides felis) a klíšťatům (Ixodes ricinus). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi anebo kočce.

Fyto obojek FORTE je biocidní obojek pro psy a kočky s účinností proti klíšťatům a blechám.Neobsahuje organofosfáty, karbamáty, pyrethriny, pyrethroidy ani organochlory.

  • Aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti a kůže zvířete.
  • Obojek je účinný po dobu až 90 dnů. Zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení.
  • Délka 65 cm.

Použití:

Obojek nasaďte zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku odstřihněte a ponechte v pelíšku nebo v místě, kde se zvíře nejvíc pohybuje. Zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat.

Upozornění:

Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete.

Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Používejte biocidní přípravky bezpečně.

Parametry produktu Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm

  • Název: Pet health care Fyto obojek Forte pro psy a kočky 65 cm
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Pet health care
  • EAN: 8594177590195
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce