Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks Kiltix

Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks

525 Kč

Poctivý výrobek, Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks od Kiltix - tento artikl čeká na vás s výjimečnou slevou za 525.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4007221030874
Do obchodu

Popis

Kiltix

Tohle si zamilujete: Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks od kvalitní značky Kiltix - tento produkt koupíte za úžasnou cenu 525 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kiltix obojek pro velké psy (70 cm)
Pouze pro zvířata.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek

OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK


Kiltix pro malé psy je obojek žluté barvy, který obsahuje:
Léčivé látky: Propoxurum 4,500 g, Flumethrinum 1,013 g.

INDIKACE

Léčba a prevence napadnutí psů klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis).

KONTRAINDIKACE

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje.
Nepoužívat u štěňat do 3 měsíců.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Během několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění.

CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT

Psi.

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ

Obojek dle velikosti psa.
Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku. Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.

Dlouhodobá ochrana - plně účinný již 24 hodin po nasazení. Po nasazení je obojek účinný proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců.
Voděodolný. V případě zašpinění/umaštění obojku je nutno ho umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout - tím se znovu reaktivuje.

ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

BALENÍ
1 obojek - 70 cm

Pokud chcete získat informace o tomto veterinárním léčivém přípravku, kontaktujte prosím příslušného místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci: BAYER s.r.o., Siemensova 2717/4, 155 00 Praha 5, tel.: 266 101 470, fax: 266 101 495, e-mail: cz.veterina@bayer-ag.de

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Zdroj: www.bayer-veterina.cz

Parametry produktu Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks

  • Název: Kiltix Obojek pro velké psy 70 cm 1 ks
  • Cena: 525 Kč
  • Výrobce: Kiltix
  • EAN: 4007221030874
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce