Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet Additiva

Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet

109 Kč

Výjimečné zboží, Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet od producenta Additiva - tento artikl doporučujeme téměř zdarma za 109.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8595026100114
Do obchodu

Popis

Additiva

Ve slevě je Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet s proslulou značkou Additiva - toto zboží si můžete koupit v akci za 109 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Vitamin C je důležitou součástí výživy, přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost proti infekcím. Léčivý přípravek Additiva Vitamin C s citronovou příchutí dodává kyselinu ascorbovou (vitamin C) při vyšší zátěži organismu v různých obdobích života například:

  • při sportu
  • ve stáří
  • při nadměrné fyzické a duševní zátěži
  • u kuřáků
  • při rekonvalescenci

Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště v počáteční fázi onemocnění; dále v těhotenství a v období kojení. Přípravek je určen pouze pro dospělé.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 šumivou tabletu 1x denně. Šumivou tabletu rozpusťte v polovině sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je acidum ascorbicum (1g v jedné šumivé tabletě).

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, citrónové aroma, natriumriboflavin-fosfát.

Upozornění:

Přípravek neobsahuje cukr, proto je vhodný i pro diabetiky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet

  • Název: Additiva Vitamin C Zitrone 20 šumivých tablet
  • Cena: 109 Kč
  • Výrobce: Additiva
  • EAN: 8595026100114
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce