Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet Biomedica

Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet

65 Kč

Limitovaná edice produktu Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet oblíbené značky Biomedica - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 65.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8594002391492
Do obchodu

Popis

Biomedica

Vaše oblíbené zboží, Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet co nám vyrábí Biomedica - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 65 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Magnesium lactate 500 mg Biomedica tablety doplňují sníženou hladinu hořčíku v organismu. Hořčík je důležitý pro stavbu kostí, chrupavek a zubů a pro normální funkci nervového, svalového, srdečně-cévního a imunitního systému. Přípravek Magnesium lactate 500 mg Biomedica se používá jako prevence vzniku nedostatku hořčíku a doplňuje hořčík při jednostranné výživě nebo při některých onemocněních, jako jsou cukrovka, poruchy jaterních funkcí při zánětech jater či u alkoholismu. Tablety Magnesium lactate 500 mg Biomedica mohou užívat dospělí, dospívající, děti od 6 let, těhotné a kojící ženy.

Jak se přípravek Magnesium lactate 500 mg Biomedica užívá:

Dospělí užívají k prevenci nedostatku hořčíku 2-3 tablety denně a při léčbě nedostatku hořčíku 6 tablet denně. Děti od 6 let užívají 1 tabletu denně. Obvyklá doba užívání přípravku je 3-4 týdny. Pokud se do 7 dnů nevymizí obtíže (svalové křeče, bolesti svalů,migrény), poraďte se o další léčbě s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je magnesii lactas dihydricus (dihydrát magnesium-laktátu) 500 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, kopovidon, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, magnesium-stearát.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet

  • Název: Biomedica MAGNESIUM LACTATE 500 mg 50 tablet
  • Cena: 65 Kč
  • Výrobce: Biomedica
  • EAN: 8594002391492
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce