VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí

VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí

275 Kč

Právě je za dobrou cenu VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí s pečetí kvality - tento produkt posíláme výhodně za 275.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V akci je právě teď VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí s pečetí kvality - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 275 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

VoltaTherm je hřejivá náplast k lokální aplikaci na kůži. Pomáhá uvolnit svalové napětí a poskytuje svalům relaxaci a zvýšenou flexibilitu. Příjemné až 8-hodinové teplo zajistí úlevu od bolesti až na 24 hodin (pozorováno při akutní nespecifické bolesti dolní časti zad během a po 2 dnech používání). Náplast neobsahuje léčiva. VoltaTherm hřejivou náplast doporučujeme ke krátkodobé léčbě bolesti při akutním poranění např. při sportu (namožení, podvrtnutí, pohmoždění). Hřejivé náplasti VoltaTherm jsou určeny na jednorázové použití u dospělých a dospívajících od 12 let.

Použití:

Hřejivou náplast přilepte na bolestivé místo (záda nebo krk). Aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku. Hřejivá náplast se začne ohřívat několik minut po otevření. Při odstraňování náplast pomalu odlupujte z jednoho rohu. Nenechávejte náplast na kůži déle než 8 hodin v průběhu dne. Nepoužívejte více než jednu náplast denně na stejnou oblast těla.

Složení:

Iron powder, Water, Activated carbon, Vermiculite, Potassium Chloride.

Upozornění:

Pouze k vnějšímu použití. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Před použitím náplastí VoltaTherm se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, pokud se Vás týká některý z následujících bodů: máte potíže s krevním oběhem; jste těhotná; trpíte neuropatií; máte revmatickou artritidu; trpíte kožním onemocněním jako ekzém, lupénka, velmi jemná nebo citlivá pokožka; jste starší (nad 65 let), kvůli zvýšenému riziku souvisejícímu s vyšší citlivostí pokožky.

Parametry produktu VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí

  • Název: VoltaTherm hřejivá náplast na úlevu od bolesti zad 5 náplastí
  • Cena: 275 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5054563908339
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce