Veroval Digitální tlakoměr s EKG Veroval

Veroval Digitální tlakoměr s EKG

3599 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Veroval Digitální tlakoměr s EKG od předního výrobce Veroval - tento produkt dodáváme v akci za 3599.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veroval

Kvalitní Veroval Digitální tlakoměr s EKG od populárního výrobce Veroval - tento artikl nakupujte za výhodnou cenu 3599 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Přístroj měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie, která kvůli své nepravidelnosti nemusí být rozpoznána při měření v ordinaci.

Tento přístroj dokáže odhalit i fibrilaci síní. Krevní sraženiny, které často při fibrilaci síní vznikají, mohou ucpat cévy a způsobit cévní mozkovou příhodu nebo infarkt myokardu. Fibrilace mají tendenci objevovat se náhle a v dlouhých intervalech. Mnohdy je proto lékaři neodhalí ani během 24 hodinového monitoringu srdce tzv. Holtrem. S přenosným EKG Veroval® snadno zaznamenáte svůj srdeční rytmus kdekoli a přesně v době, kdy cítíte příznaky.

Do aplikace Veroval® medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

Hlavní výhody tlakoměru s EKG Veroval®:

  • Přehledné ikony pro vyhodnocení.
  • Extra velký LCD displey.
  • Propojení s bezplatnou aplikaci Veroval® medi.connect.
  • Možnost ukládat měření pro 2 různé osoby.

Spolehlivé měření skutečného tlaku

Při nervozitě krevní tlak stoupá, mnoho lidí tak vnímá vyšetření u lékaře jako stresující záležitost. Říká se tomu syndrom bílého pláště, pokud ho máte, budou hodnoty tlaku naměřené v ordinaci pravděpodobně výrazně zvýšené. Změřte si svůj tlak v klidu a pohodlí domova.

Dostatečně velká kapacita

Přístroj dokáže ukládat výsledky měření pro 2 různé osoby. Kapacita stačí na uložení až 64 měření pro každou z nich.

Sdílejte výsledek se svým lékařem

Po přenesení dat do aplikace Veroval® medi.connect si snadno zobrazíte podrobné grafy a výsledky měření, uvidíte i detailní křivku EKG. Křivku i další výsledky měření můžete exportovat do PDF a vytisknout nebo odeslat svému lékaři emailem.

Parametry produktu Veroval Digitální tlakoměr s EKG

  • Název: Veroval Digitální tlakoměr s EKG
  • Cena: 3599 Kč
  • Výrobce: Veroval
  • EAN: 4052199272382
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce