Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček

Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček

85 Kč

Spokojenost přinášející Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček s osvědčenou značkou - tento hit můžete získat při časově omezené akci za 85.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4019338608228
Do obchodu

Popis

Trhem osvědčený produkt, Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček pocházející od značky - tento hit můžete pořídit za bombastickou cenu 85 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Žvýkačky Travel-Gum 20 mg se užívají k léčbě cestovní nevolnosti a zvracení (tzv. kinetóza - nevolnost a zvracení při cestování silničními dopravními prostředky, vlakem, letadlem nebo lodí). Žvýkáním se účinná látka vstřebává z úst rovnou do krve, účinkuje proto i tehdy, když k nevolnosti či zvracení už došlo. Účinek nastupuje za 15 – 30 minut. Užívání je velmi jednoduché, nemusí se zapíjet ani polykat. Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let.

Dávkování:

Travel-gum žvýkačky se žvýkají 15 – 30 minut před plánovanou cestou a to 10 minut. Po 10 minutách se vyplivne. Další žvýkačku je možné užít nejdříve po 6 hodinách. Její účinek trvá 1-3 hodiny. Maximální počet je 6-7 žvýkaček denně. Jestliže se do doby 1 hodiny příznaky onemocnění nezlepší nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s
lékařem.

Složení:

dimenhydrinatum 20 mg v 1 žvýkačce

Pomocnými látkami jsou: Dihydrogenfosforečnan draselný, upravený montánní vosk, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, aspartam, methakrylátový kopolymer typ E, methakrylátový kopolymer typ B, methakrylátový kopolymer typ S, roztok methakrylátového kopolymeru S 12,5 %, oxid titaničitý, tekutá glukosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, levomenthol, bílý vosk, makrogol 6000, magnesium-stearát, oxid hořečnatý, aroma máty peprné, dextrin, čípkový základ E 85, uhličitan vápenatý, glukosa, mastek, sorbitol, sacharosa, žvýkačková masa.

Upozornění:

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a
rychlé rozhodování (např. řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách apod.).
Řidiči by neměli tento přípravek užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček

  • Název: Travel-Gum 20 mg 10 žvýkaček
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4019338608228
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce