Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků Tantogrip

Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

145 Kč

Nabídka pro vás: Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků originální od labelu Tantogrip - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 145.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8594044142076
Do obchodu

Popis

Tantogrip

V akci je právě teď Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků originální od labelu Tantogrip - tento hit seženete za bombastickou cenu 145 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

TANTOGRIP pomeranč 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let.

Dávkování:

1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní.

Složení:

Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg).

Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, pomerančové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 + tekutá glukosa usušená rozprášením).

Upozornění:

Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra. I když nemáte potíže s játry, může se poškození jater objevit i při nižších dávkách nebo při krátkodobém užívání, pokud požíváte alkohol nebo jiné léčivé přípravky, které mohou být pro játra toxické. Během užívání tohoto léčivého přípravku nepožívejte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

  • Název: Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků
  • Cena: 145 Kč
  • Výrobce: Tantogrip
  • EAN: 8594044142076
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce