Stoptussin 20 tablet Stoptussin

Stoptussin 20 tablet

105 Kč

Jasný hit, Stoptussin 20 tablet od top značky Stoptussin - tento produkt máte na dosah ruky za úžasnou cenu 105.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8594737050015
Do obchodu

Popis

Stoptussin

Hit z katalogu: Stoptussin 20 tablet oblíbené značky Stoptussin - tento hit seženete levně za 105 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Léčivý přípravek Stoptussin tlumí dráždivý, obtížně ztišitelný kašel různého původu. Zároveň usnadňuje odkašlání hlenu. Je určen pro dospělé a děti od 12 let. Stoptussin se nesmí užívat v prvních třech měsících těhotenství. Užívání přípravku v dalším průběhu těhotenství a v období kojení je možné pouze na doporučení lékaře.

Dávkování:

Přípravek Stoptussin se užívá podle hmotnosti pacienta:

Hmotnost
pacienta

Počet tablet v jedné dávce

Frekvence
podávání

do 50 kg

½ tablety

4krát denně

50-70 kg

1 tableta

3krát denně

70-90 kg

1 a ½ tablety

3krát denně

nad 90 kg

2 tablety

3krát denně

Tablety užívejte po jídle a zapíjejte dostatečným množství tekutiny (voda, čaj, ovocná šťáva). Dodržujte odstup mezi jednotlivými dávkami 4-6 hodin. Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků nemoci do 3 dnů nebo se stav zhorší, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou butamirati citras (0,004 g) a guaifenesinum (0,1 g) v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou srážený oxid křemičitý, mannitol, mikrokrystalická celulóza, glycerol-tribehenát, magnesium-stearát.

Upozornění:

Přípravek Stoptussin tablety má malý nebo mírný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje a může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost. Během jeho užívání se nedoporučuje pít alkoholické nápoje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Stoptussin 20 tablet

  • Název: Stoptussin 20 tablet
  • Cena: 105 Kč
  • Výrobce: Stoptussin
  • EAN: 8594737050015
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce