Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks Steriwund

Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks

29 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks od producenta Steriwund - tento hit snadno najdete za mimořádně nízkou cenu 29.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8595154103018
Do obchodu

Popis

Steriwund

Jedinečná nabídka, Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks od kvalitní značky Steriwund - tento produkt obchodujeme za perfektní cenu 29 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Sterilní mastný tyl je vyroben z obvazové textilie S20 - vysoce porézní hydrofobní obvaz z chemických vláken, určený pro impregnaci léčiv v tekutém nebo masťovém základu.

Vaselinum album je farmaceutická pomocná látka, bílá průsvitná roztíratelná hmota, která po roztavení slabě fluoreskuje v denním světle, prakticky bez pachu, neobsahuje aktivní látky.

Účel použití: je vhodná zvláště v dermatologii u pacientů s kožní a lékovou přecitlivostí, v chirurgické praxi k ošetření povrchových popálenin.

Parametry produktu Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks

  • Název: Steriwund Krytí sterilní - mastný tyl 5 x 5 cm 5 ks
  • Cena: 29 Kč
  • Výrobce: Steriwund
  • EAN: 8595154103018
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce