Sinecod kapky 20 ml Sinecod

Sinecod kapky 20 ml

110 Kč

Jakostní Sinecod kapky 20 ml od výrobce Sinecod - tento artikl je v tuhle chvíli při časově omezené akci za 110.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sinecod

Poctivý výrobek, Sinecod kapky 20 ml od známého výrobce Sinecod - tento artikl čeká na vás s VIP slevou pro každého za 110 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Léčivý přípravek Sinecod kapky ulevuje od suchého, obtížně ztišitelného kašle. Tlumí suchý dráždivý kašel různého původu. Krátkodobě uleví od kašle při akutních infekcích průdušnice a průdušek, horních a dolních dýchacích cest. Sinecod ve formě kapek je určen pro děti.

Dávkování:

Bez porady s lékařem nepodávejte Sinecod kapky dětem mladším 2 let. Dětem od 1 do 3 let podávejte 15 kapek 4x denně. Dětem starším 3 let podávejte 25 kapek 4x denně. Pokud se Vaše dítě do 5 dnů (u dětí mladších 12 let do 3 dnů) nebudete cítit lépe, nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je butamirati citras (5 mg v 1 ml).

Pomocnými látkami jsou krystalizující sorbitol 70 %, glycerol 85 %, sodná sůl sacharinu, vanilin, kyselina benzoová, ethanol 96 % (v/v), roztok hydroxidu sodného 300 g/l, čištěná voda.

Upozornění:

Pokud Vám Váš lékař řekl, že Vaše dítě nesnáší některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento přípravek dítěti podávat.

Sinecod kapky obsahují malé množství ethanolu (alkoholu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Sinecod kapky 20 ml

  • Název: Sinecod kapky 20 ml
  • Cena: 110 Kč
  • Výrobce: Sinecod
  • EAN: 8596149001272
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce