Šaratica minerální voda 0

Šaratica minerální voda 0,5 l

35 Kč

Váš oblíbený produkt, Šaratica minerální voda 0,5 l od oblíbené společnosti - tento hit seženete po slevě za 35.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8594731900064
Do obchodu

Popis

Hit poslední doby, Šaratica minerální voda 0,5 l od top značky - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 35 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Šaratica je silně mineralizovaná přírodní minerální voda obsahující nejvyšší přírodní obsah hořčíku(1 300 mg/l)  na českém trhu. Není uměle zahušťovaná a dodá vám magnesium - prvek, který potřebujete nejen ke správnému fungování zažívacího traktu, ale také nervové soustavy, svalů nebo srdce. Doporučená denní dávka hořčíku pro dospělého je 375 mg.
Za projímavými účinky Šaratice hledejte obsah dvou hořkých solí – Epsomské (MgSO4 * nH2O) a Glauberovy (Na2SO4 * nH2O). Sírany sodíku a hořčíku na sebe v zažívacím traktu vážou vodu, rozředí škodliviny, které pak snáze opouští tělo.V tlustém střevu tak Šaratica eliminuje zpětnou retenci (zadržování) a následné vstřebávání toxinů z odpadních látek zpět do těla.
Šaratica má slabě alkalické pH (konkrétně 7,4), to je skoro totéž jako pH lidských slin nebo krve. To co pijete, je výtěžek z přírodního léčivého zdroje, který není nijak chemicky upravovaný.

Složení:

Přírodní minerální voda, výtěžek z přírodního léčivého zdroje. 

Dávkování:

Dospělým doporučujeme pít na lačný žaludek mezi 150 až 250 ml. Kdo však již Šaraticu pije pravidelně, tomu bude stačit půl deci (50 ml) vždy po jídle, ideálně 2 – 3krát denně.

Parametry produktu Šaratica minerální voda 0,5 l

  • Název: Šaratica minerální voda 0,5 l
  • Cena: 35 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594731900064
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce