Quinton Isotonic ampule 30x10 ml Quinton

Quinton Isotonic ampule 30x10 ml

899 Kč

Ve slevě je Quinton Isotonic ampule 30x10 ml s proslulou značkou Quinton - toto zboží si můžete opatřit s unikátní slevou za 899.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 3401572062422
Do obchodu

Popis

Quinton

Hit z katalogu: Quinton Isotonic ampule 30x10 ml s trendy značkou Quinton - tento artikl musíte mít za perfektní cenu 899 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to se jednoduše vyplatí.

Quinton Isotonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda ze specifických planktonových oblastí, kde se nachází vysoká koncentrace organických minerálů díky působení planktonu.

Quinton Isotonic se čerpá v planktonových oblastech v oceánech. Tato místa jsou oblastmi hojnosti, voda zde je čistá a bohatá na organické minerály. Fytoplankton přeměňuje anorganické minerály na organické, stejně tak jako na souši zde díky potravnímu řetězci rostliny přeměňují minerály na dostupné pro další částí řetězce. Zooplankton, který se jimi živí, poté vylučuje čistou, na organické minerály bohatou, tekutinu zvanou mořská plazma, která se nachází pouze v těchto oblastech. Dodává všechny potřebné minerály do organismu ve vyvážených poměrech, což je velmi důležité, aby mohly vzájemně "spolupracovat" a pomáhat tělu správně fungovat. Obsahuje 78 organických minerálů a stopových prvků.

Isotonická koncentrace odpovídá přirozené koncentraci minerálních látek v organismu. Původní hypertonický roztok se ředí pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálů pro dosažení optimální koncentrace. Užívá se pro doplnění minerálů a jejich udržování v organismu.

Jak užívat Quinton Isotonic:

Optimální dávkování: 1 ampule ráno na lačno, 1 ampule v poledne, 1 ampule večer.

Maximálně 6 ampulí denně. Tekutinu chvíli podržte v ústech a pak polkněte.

Složení:

Pro 60 ml (maximální denní dávka): mořská voda 29%, voda 71%, Chlorid: 345 mg.

Upozornění:

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry produktu Quinton Isotonic ampule 30x10 ml

  • Název: Quinton Isotonic ampule 30x10 ml
  • Cena: 899 Kč
  • Výrobce: Quinton
  • EAN: 3401572062422
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce