Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet Priessnitz

Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet

785 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet od originálního výrobce Priessnitz - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 785.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 8594059734662
Do obchodu

Popis

Priessnitz

Udělejte si radost: Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet originální od labelu Priessnitz - tento artikl musíte mít s úžasnou cenovkou 785 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ s kolageny I a II
Novinka s kolageny typu I a II

Užití

Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je nově obohacena o dva typy kolagenů. Dále obsahuje boswellii, která pomáhá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, a vitaminy K a D, které přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Dávkování

3x denně 1 tableta

Příznaky

Aktivní lidé chtějí aktivně podpořit péči o svůj pohybový aparát.

Složení

Glukosamin hydrochlorid (500mg/1tbl.), Boswellie extrakt (70mg/1tbl.), Kolagen typ I (6 mg/1tbl.), Kolagen typ II (2mg/1tbl.), Vitamin C (80mg/1tbl.), Vitamin K, Vitamin D3.

Informace o firmě

www.simply-you.cz Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí!

Parametry produktu Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet

  • Název: Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet
  • Cena: 785 Kč
  • Výrobce: Priessnitz
  • EAN: 8594059734662
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce