Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml Predator

Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml

229 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml s proslulou značkou Predator - tento produkt koupíte ve slevové akci za 229.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8595117102911
Do obchodu

Popis

Predator

Nabídka pro vás: Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml s jakostní značkou Predator - tento produkt obchodujeme v neopakovatelné akci za 229 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Obsahuje osvědčenou látku IR 3535, tj. široce používaný repelent proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou a další přídavné látky, které napomáhají k dosažení maximálního účinku ochrany proti vším. Přípravek poskytuje efektivní ochranu před napadením vší po dobu až 24 hodin.

Účinnost IR3535 proti vším

Existující Bio-Klinické studie dokazují vynikající účinnost látky IR 3535 jako výbornou preventivní složku v boji proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, doporučuje se doba expozice přípravku na hlavě až 24 hod. Během této doby se nedoporučuje postižená místa oplachovat vodou.

Jak postupovat, pokud už vši jsou

Díky obsahu dalších přídavných látek, lze výrobek okrajově využít také při výskytu vší a hnid. Obsažené látky díky svým speciálním fyzikálním vlastnostem blokují respirační průdušnice (dýchací otvory) vší a hnid. Navíc pokryjí celý povrch těla vší a tím přeruší jejich životní funkce. Po 10 minutách od použití se vši udusí a další dospívání hnid je efektivně potlačeno. Tyto látky navíc snižují pevnost uchycení hnid ve vlasech, což usnadňuje jejich česání. Uvedené látky se nevstřebávají do kůže a nedráždí ji, mrtvé vši se nemusí vyčesávat, stačí hlavu po době působení umýt.

Návod na použití spreje na vši

1. Před použitím důkladně protřepejte.
2. Pěnu nastříkejte na ruce a lehce vetřete do pokožky hlavy
3. Pěnu lze aplikovat také přímo na vlasy.
4. Zvýšenou pozornost věnujte zejména oblasti krku a za ušima.
5. Používejte tak dlouho, dokud hrozí riziko nákazy.
6. Po skončení expozice umyjte ošetřená místa šamponem a vodou.

Na prevenci a při výskytu vší a hnid pro děti od 1 roku okamžitě vstřebatelná pěna na 80 použití, účinná látka: IR 3535 15 % - laboratorní testy prokázaly vysokou účinnost této látky k odpuzení vší, další osvědčené přídavné látky proti opětovnému napadení vší dětskou bez oplachu působí až 24 hodin, vhodný také při výskytu vší a hnid, vhodný na každodenní použití, výrobek je šetrný k vlasům i pokožce hlavy. Lze používat tak dlouho, dokud hrozí riziko nákazy, testováno Státním zdravotním ústavem PRAHA.

Obsah: 150ml

Upozornění:

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Parametry produktu Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml

  • Název: Predator JUNIOR při výskytu vší a hnid sprej na vši 150 ml
  • Cena: 229 Kč
  • Výrobce: Predator
  • EAN: 8595117102911
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce