Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks Paro

Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks

235 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks od kvalitní značky Paro - tento hit naleznete za hustou cenu 235.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 7610458010327
Do obchodu

Popis

Paro

Jasný hit, Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks s pečetí kvality Paro - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 235 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Švýcarský inovativní systém pro pohodlné vyčištění mezizubních prostor, zubních náhrad či ortodontických aparátů. Aplikace je tak snadná, že ji zvládnete i se zavřenými ústy!

Pečlivá ústní hygiena napomáhá předcházet potížím s dásněmi. Paro®slider jemně a efektivně odstraní plak z míst, kam se běžný kartáček nedostane. Pro dokonalé ošetření naleznete ve špičce rukojeti speciální otvor k aplikaci interdentálního nebo fluoridového gelu.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar rukojeti
  • přirozeně jednoduchá aplikace
  • otvor na aplikaci fluoridového gelu
  • průměr drátku 0,4 mm, průměr kartáčku 2,5 mm

Použití:

Zacvakněte kartáček do rukojeti. Modrou špičku rukojeti paro®slider přiložte k dásni, pohybem palce vysuňte kartáček do prostoru mezi zuby. Pokud narazíte na odpor, upravte úhel. Používejte nejméně 1x denně.

Systém nabízí velikosti SX, S a M. O správné velikosti mezizubního kartáčku se poraďte se zubním lékařem nebo dentálním hygienistou. Velikost S má průměr drátku 0,4 mm, průměr kartáčku 2,5 mm.

Podívejte se jak je to snadné:

Parametry produktu Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks

  • Název: Paro SLIDER S náhradní mezizubní kartáček 6 ks
  • Cena: 235 Kč
  • Výrobce: Paro
  • EAN: 7610458010327
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce