Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml Otrivin

Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

155 Kč

V akci je pouze tady Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml co nám vyrábí Otrivin - tento produkt prodáváme za jedinečnou cenu 155.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8596149002309
Do obchodu

Popis

Otrivin

Jasný hit, Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml co odebíráme od výrobce Otrivin - tento produkt prodáváme ve výhodné akci za 155 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Otrivin Rhinostop uvolňuje ucpaný nos a pomáhá při tekoucí rýmě u běžného nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé.

Dávkování:

Dospělí aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky podle potřeby 1-3x denně po dobu maximálně 7 dní. Mezi dvěma dávkami má uplynout alespoň 6 hodin. Účinek nastupuje během 5-15 minut. Aby se minimalizovalo riziko nežádoucích účinků jako je krvácení z nosu a další účinky na nos, doporučuje se, abyste léčbu přípravkem Otrivin Rhinostop ukončili, jakmile se Vaše obtíže zlepší, i když se tak stane dříve, než za 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg a ipratropii bromidum 0,6 mg v 1 ml (1 vstřik obsahuje xylometazolini hydrochloridum 70 mikrogramů a ipratropii bromidum 84 mikrogramů).

Pomocnými látkami jsou dihydrát dinatrium-edetátu, glycerol 85 %, čištěná voda, hydroxid sodný a kyselina chlorovodíková (k úpravě pH).

Upozornění:

Nepřekračujte denní dávku 3 vstřiky do každé nosní dírky. Není určeno pro děti a dospívající do 18 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky, atropin nebo podobné látky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

  • Název: Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml
  • Cena: 155 Kč
  • Výrobce: Otrivin
  • EAN: 8596149002309
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce