Otrivin Menthol 0

Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml

115 Kč

Dnes jsme vybrali: Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml s jakostní značkou Otrivin - tento artikl se na vás těší v úžasné akci za 115.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8596149002323
Do obchodu

Popis

Otrivin

Trendy Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml od značky Otrivin - tento artikl čeká na vás v husté akci za 115 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Léčivý přípravek Otrivin Menthol obsahuje zvlhčující a zklidňující látky, které pomáhají předejít suchosti a podráždění nosní sliznice, proto je vhodný pro pacienty s citlivou nosní sliznicí. Neobsahuje žádné konzervační látky, snižuje se tak riziko alergie a podráždění. Je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Přípravek Otrivin Menthol se nesmí užívat v období těhotenství, v období kojení jen na doporučení lékaře.

Otrivin Menthol se používá k obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného:

  • akutní rýmou
  • sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou
  • zánětem vedlejších nosních dutin.
  • při zánětech středního ucha (pouze na doporučení lékaře)

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky 1-3x denně dle potřeby. Nepřekračujte celkem 3 aplikace do každé nosní dírky denně. Poslední denní dávku lze podat krátce před ulehnutím na lůžko.

Složení:

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum (1 mg) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, dinatrium-edetát, levomenthol, cineol, sorbitol, hydrogenricinomakrogol 2000, čištěná voda.

Upozornění:

Otrivin nesmí používat dospělí déle než 7 po sobě jdoucích dní. Pokud potíže přetrvávají, poraďte se s lékařem. Dlouhodobé nebo nadměrné používání může způsobit opětovné ucpání nosu nebo jeho zhoršení.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml

  • Název: Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml
  • Cena: 115 Kč
  • Výrobce: Otrivin
  • EAN: 8596149002323
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce