OMK1 oční kapky 10 ml

OMK1 oční kapky 10 ml

255 Kč

Velmi oblíbený produkt OMK1 oční kapky 10 ml od výrobce - tento hit pořídíte levně za 255.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslední doby, OMK1 oční kapky 10 ml s pečetí kvality - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 255 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

OMK1 je zdravotnický prostředek ve formě sterilních očních kapek, který obsahuje citikolin a kyselinu hyaluronovou. Je určen jako přídatná léčba k léčbě snižující nitrooční tlak u pacientů s glaukomem.

  • Díky citikolinu a jeho vlivu na strukturu buněk sítnice pomáhá při obnově celistvosti membrán buněk postižených očními degenerativními procesy (např. glaukom).
  • Kyselina hyaluronová zvyšuje stabilitu slzného filmu, hydratuje, lubrikuje a chrání oční povrch.

Přípravek tak poskytuje úlevu pro oči v případě podráždění, pálení a pocitu cizího tělesa v oku, které jsou způsobeny faktory životního prostředí, oční operací nebo zánětem spojivek.

Použití:

Aplikujte 3x denně 1 kapku, podle potřeby. Po aplikaci může přechodně dojít k rozmazanému vidění, proto se doporučuje počkat několik vteřin u činností vyžadujících ostré vidění.  Při užívání jiných místně působících očních léků se doporučuje rozestup 10-15 minut.

Složení:

Citikolin 2%, kyseliny hyaluronové 0,2%, benzalkonium chlorid 0,01%.

Sodná sůl citikolinu, kyselina hyaluronová, monohydrát fosforečnanu sodného, hydrogenfosforečnan sodný dodekahydrát, chlorid sodný, benzalkonium chlorid, voda pro injekce.

Upozornění:

Přípravek je určen pouze pro vnější oční použití. Uchovávejte přípravek mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku přípravku.

Parametry produktu OMK1 oční kapky 10 ml

  • Název: OMK1 oční kapky 10 ml
  • Cena: 255 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8051414160141
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce