Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí Niquitin

Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí

409 Kč

Ve slevě je Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí s proslulou značkou Niquitin - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 409.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Niquitin

Velmi žádaný produkt, Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí od kvalitní značky Niquitin - tento hit můžete pořídit v jedinečné akci za 409 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

NiQuitin Clear 14 mg je náplast k odvykání kouření, nahrazuje nikotin z cigaret. Přípravek NiQuitin Clear 14 mg léčí závislost na kouření prostřednictvím zmírnění abstinenčních příznaků (jako jsou podrážděnost, frustrace, zlost, úzkost, neklid a poruchy koncentrace) spojených s přerušením kouření, včetně silné touhy po nikotinu (craving). Neobsahuje dehet ani kysličník uhelnatý, a proto nemá takové zdravotní riziko jako kouření tabáku. Náplasti NiQuitin Clear 14 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky jako podpora odvykání kouření.

Dávkování:

Je důležité dodržet sestupný dávkovací program až do konce odvykací kúry. Zvýší se tím šance na úspěch léčby. Náplasti nepoužívejte déle než deset po sobě následujících týdnů.

Kouříte-li více než 10 cigaret denně platí následující postup:

Fáze 1, NiQuitin Clear 21 mg po dobu prvních 6 týdnů

Fáze 2, NiQuitin Clear 14 mg po dobu následujících 2 týdnů

Fáze 3, NiQuitin Clear 7 mg po dobu posledních 2 týdnů.

Kouříte-li méně než 10 cigaret denně platí následující postup:

Fáze 2, NiQuitin Clear 14 mg po dobu prvních 6 týdnů

Fáze 3, NiQuitin Clear 7 mg po dobu posledních 2 týdnů.

Náplasti se lepí na čisté, suché místo na kůži bez ochlupení. Nová náplast se přikládá jednou denně vždy ve stejnou dobu, nejlépe krátce po probuzení. Náplast ponechejte na místě 24 hodin. Pro nalepení nové náplasti zvolte vždy jiné místo na kůži. Na stejné místo lze náplast přiložit nejdříve za 7 dní.

Složení:

NiQuitin Clear 14 mg: Jedna náplast obsahuje nicotinum 78 mg, 14 mg se uvolní během 24 hodin.

Pomocnými látkami jsou kopolymer ethylenu s vinyl-acetátem, polyesterová laminátová folie polyethylen vysoké hustoty, adhezivní polyisobutenová vrstva, složená polyesterová folie a bílý inkoust.

Upozornění:

Nepoužívejte s jinými přípravky obsahujícími nikotin.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí

  • Název: Niquitin Clear 14 mg 7 transdermálních náplastí
  • Cena: 409 Kč
  • Výrobce: Niquitin
  • EAN: 8594060895833
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce