Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml

455 Kč

Jedinečná nabídka, Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml co nám dodává Nicorette - tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 455.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 3574661530666
Do obchodu

Popis

Nicorette

Diskontní Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml co nám dodává Nicorette - tento artikl nepropásněte za téměř velkoobchodní cenu 455 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce pomáhá přestat kouřit. Zmírňuje abstinenční příznaky při vysazení nikotinu (např. podrážděnost, úzkost, neklid, snížené soustředění, zvýšená chuť k jídlu nebo přírůstek hmotnosti, poruchy spánku), včetně neodolatelné touhy po cigaretě. Nikotin obsažený v přípravku může pomoci zabránit těmto pocitům nebo zmírnit tyto nepříjemné pocity a touhu po kouření. Přípravek neobsahuje dehet, oxid uhelnatý a další škodliviny obsažené v cigaretovém kouři. Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce mohou používat dospělí kuřáci od 18 let.

Dávkování:

1.-6. týden použijte 1-2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu (vždy v době obvyklého kouření nebo chuti na cigaretu). Nepoužívejte více než 2 dávky najednou nebo 4 dávky za hodinu. Nejvyšší dávka je 64 vstřiků v průběhu 16 hodin po období 24 hodin.

7.-9. týden postupně snižujte dávky za den až na polovinu průměrného počtu.

10.-12. týden pokračujte ve snižování počtu dávek na 2-4 dávky denně, pak by se měl sprej přestat používat.

Sprej se používá obvykle 3 měsíce, neměl by být používán déle než 6 měsíců. Pokud potřebujete přípravek používat déle než 6 měsíců, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem. V průběhu léčby přípravkem Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce byste měl(a) úplně přestat kouřit.

Složení:

Léčivou látkou je nicotinum 1 mg v jedné dávce spreje.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol (E1520), bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol 85% (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, aroma lesních plodů, tekuté chladivé aroma, sukralóza, draselná sůl acesulfamu, butylhydroxytoluen (E321), kyselina chlorovodíková (k úpravě pH) a čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce a méně než 1 mmol sodíku (23 mg) v jednom střiku. Kvůli přítomnosti butylhydroxytoluenu může sprej způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu) nebo podráždění očí a sliznic. Není určeno pro děti do 18 let a nekuřáky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml

  • Název: Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml
  • Cena: 455 Kč
  • Výrobce: Nicorette
  • EAN: 3574661530666
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce