Neo-Bronchol 20 pastilek

Neo-Bronchol 20 pastilek

175 Kč

Spokojenost přinášející Neo-Bronchol 20 pastilek s pečetí kvality - toto zboží si můžete koupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 175.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4008617165019
Do obchodu

Popis

Neodoláte: Neo-Bronchol 20 pastilek s proslulou značkou - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 175 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Neo-Bronchol usnadňuje vykašlávání. Snižuje vazkost průduškového hlenu při onemocnění dýchacích cest. Přípravek Neo-Bronchol se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, které doprovází vlhký kašel (např. akutní zánět průdušek, průdušnice, hrtanu). Pastilky Neo-Bronchol mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let.

Jak se přípravek Neo-Bronchol užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají první 2-3 dny 2 pastilky 3x denně, v dalších dnech pak 2 pastilky 2x denně. Dospělí mohou v případě potřeby pro zvýšení účinku užívat v prvních dnech 4 pastilky 2x denně.Děti od 6 do 12 let užívají 1 pastilku 2-3x denně.

Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 5 dní. Neo-Bronchol nesmí být kvůli vysoké koncentraci léčivé látky podáván dětem do 6 let. Pro malé děti jsou k dispozici jiné lékové formy, jako sirup a kapky, které obsahují nižší koncentraci léčivé látky.

Složení:

Léčivá látka je ambroxoli hydrochloridum 15 mg v jedné pastilce.

Pomocné látky jsou arabská klovatina, nekrystalizující sorbitol 70%, složený sorbitolový roztok, silice máty peprné, blahovičníková silice, sodná sůl sacharinu, lehký tekutý parafin.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Neo-Bronchol 20 pastilek

  • Název: Neo-Bronchol 20 pastilek
  • Cena: 175 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4008617165019
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce