Naturvita Jodikal 80 tablet Naturvita

Naturvita Jodikal 80 tablet

59 Kč

Radost přinášející Naturvita Jodikal 80 tablet co nám dodává Naturvita - tento hit snadno najdete s unikátní slevou za 59.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8594026360108
Do obchodu

Popis

Naturvita

Trendy Naturvita Jodikal 80 tablet od společnosti Naturvita - toto zboží zakoupíte při časově omezené akci za 59 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Tělo dospělého člověka obsahuje asi 25 mg jódu, z toho asi jedna polovina je soustředěna ve štítné žláze. Ve štítné žláze se pohlcený jód mění na jódované glykoproteiny a z těchto postupně vznikají hormonální látky, které jsou nezbytné pro metabolické procesy organismu, pro jeho růst a vývoj. Při nedostatku jódu v potravě - tedy i v krevním séru - reaguje tělo zvětšením objemu štítné žlázy - snaží se zvýšenou měrou pohlcovat co nejvíce jódu z krve. Dostatečná konzumace jódu je celoživotní potřebou. V některých obdobích však potřeba jódu narůstá, kupř. v období těhotenství se spotřeba jódu zvyšuje, neboť je nutné pokrývat potřebu jak matky, tak i plodu. Zvýšená potřeba jódu je i při kojení.

Obsah potravních doplňků:

g/100 g

µg/tbl

Jód

0,04

100

Obsah v jednom balení:
20 g = 80 tablet

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Zdroj: www.naturvita.cz

Parametry produktu Naturvita Jodikal 80 tablet

  • Název: Naturvita Jodikal 80 tablet
  • Cena: 59 Kč
  • Výrobce: Naturvita
  • EAN: 8594026360108
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce