Nasivin Sensitive 0

Nasivin Sensitive 0,05% pro dospělé a děti od 6 let nosní sprej 10 ml

99 Kč

Váš oblíbený produkt, Nasivin Sensitive 0,05% pro dospělé a děti od 6 let nosní sprej 10 ml od známého výrobce Nasivin - tento artikl nepropásněte v sezónní slevě za 99.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8594059860736
Do obchodu

Popis

Nasivin

Unikátní Nasivin Sensitive 0,05% pro dospělé a děti od 6 let nosní sprej 10 ml co bereme od značky Nasivin - tento produkt máte po jednoduché objednávce za bombastickou cenu 99 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej snižuje překrvení nosní sliznice, a tím usnadňuje dýchání nosem. U léčivé látky byly prokázány také účinky protivirové, protizánětlivé, antioxidační a ovlivňující imunitní systém. Přípravek Nasivin Sensitive 0,05% zmírňuje příznaky akutní rýmy a alergické rýmy. Používá se i při neinfekční vasomotorické rýmě, která se projevuje záchvaty řídké sekrece z nosu a ucpaným nosem. Nasivin Sensitive 0,05% je určen dospělým, dospívajícím a dětem od 6 let.

Dávkování:

Dospělí, dospívající a děti od 6 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky 2-3x denně. Přípravek nesmí být podáván více než 3x denně. Účinek nastává během několika sekund po aplikaci a přetrvává až 12 hodin. Nepoužívejte přípravek Nasivin Sensitive déle než 7 dnů, pokud nestanoví lékař jinak.

Složení:

Léčivou látkou je oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml přípravku.

Dalšími složkami jsou monohydrát kyseliny citrónové, dihydrát citrátu sodného, glycerol 85%, čištěná voda.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

NÁŠ TIP:

Jako podpůrná léčba při rýmě se výborně osvědčují roztoky mořské vody. Tyto zcela přírodní prostředky očišťují nosní sliznici, podporují její obranyschopnost a přispívají k rychlejší regeneraci. Ucpaný nos uvolní roztoky hypertonické (s vyšší koncentrací soli), k pravidelné nosní hygieně a pro prevenci infekcí horních cest dýchacích slouží roztoky hypotonické a isotonické. Solné roztoky lze užívat bez obav i v těhotenství a při kojení.

 

Parametry produktu Nasivin Sensitive 0,05% pro dospělé a děti od 6 let nosní sprej 10 ml

  • Název: Nasivin Sensitive 0,05% pro dospělé a děti od 6 let nosní sprej 10 ml
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Nasivin
  • EAN: 8594059860736
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce