Mundisal orální gel 8 g

Mundisal orální gel 8 g

105 Kč

Trhem osvědčený produkt, Mundisal orální gel 8 g od originálního výrobce - tento artikl čeká na vás v bombastické akci za 105.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 9088880072851
Do obchodu

Popis

Perfektní Mundisal orální gel 8 g od předního výrobce - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 105 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Přípravek Mundisal gel se používá k tlumení bolestí a zánětu, podráždění, poranění nebo při vředech v dutině ústní, na sliznici nosu nebo hltanu. Mundisal gel se po přímé aplikaci na postižené místo velmi rychle vstřebává, čímž se dosáhne ve velmi krátké době rychlého tlumení bolesti a protizánětlivého účinku. Zmírnění bolesti nastupuje do 2-3 minut a trvá 2-3 hodiny.  Mundisal gel působí proti široké škále mikroorganizmů (bakterie, plísně) vyskytujících se v ústní mikrofloře. Pokud bolest neustupuje, je velmi silná, příznaky doprovází zvýšená tělesná teplota, nebo se do 7 dnů nebudete cítit lépe je třeba navštívit lékaře.

Dávkování:

U dospělích, dospívajících i dětí se nanáší čistým prstem malé množství gelu (asi 0,5 – 1 cm dlouhý proužek, množství velikosti hrášku) na postižené místo na sliznici a lehce se vmasíruje. Obyčejně se gel aplikuje 3 – 4x denně a množství gelu nesmí být překročeno. Pokud je bolest velmi intenzivní muže se léčba opakovat každé 2 – 3 hodiny (maximální počet 8 – 10 aplikací denně se nesmí překročit). Gel se může nanášet před jídlem a před spaním. Použití u dětí a dospívajících do 16 let v případě současně probíhajícího horečnatého stavu je zakázano. Během těhotenství a kojení by se měl přípravek používat s opatrností a podle pokynů lékaře.

Složení:

Léčivou látkou je cholini salicylas 87,1 mg v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou  hypromelosa, glycerol, ethanol 96 % (v/v), anýzová silice, levomenthol, natrium-cyklamát, čištěná voda.

Upozornění:

Použití u dětí a dospívajících do 16 let v případě současně probíhajícího horečnatého stavu je zakázano. Během těhotenství a kojení by se měl přípravek používat s opatrností a podle pokynů lékaře.

Parametry produktu Mundisal orální gel 8 g

  • Název: Mundisal orální gel 8 g
  • Cena: 105 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 9088880072851
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce