Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml Minorga

Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml

419 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml s proslulou značkou Minorga - tento produkt dodáváme při právě probíhající akci za 419.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 3660398501991
Do obchodu

Popis

Minorga

Dnes je tady pro vás Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml s pečetí kvality Minorga - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 419 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Minorga se používá k léčbě ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen. Ve formě roztoku se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Přípravek je vhodný zejména pro muže trpící úbytkem nebo zeslabením vlasů na temeni hlavy a také pro ženy, které trpí celkovým zeslabením vlasů.Kožní roztok Minorga mohou používat dospělí od 18 do 65 let.

Dávkování:

Aplikujte 1 dávku (1 ml – 7 střiků spreje) přípravku přímo na celou postiženou oblast pokožky hlavy 2x denně, ráno a večer. Aplikujte pouze na suché vlasy a vlasovou pokožku hlavy. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml. Po každé aplikaci si umyjte ruce. Růst nových vlasů je postupný a proměnlivý. Je nezbytné přípravek aplikovat 2x denně nejméně 4 měsíce. Pokud do 4 měsíců nebudete pozorovat žádné výsledky, poraďte se o dalším používání s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je minoxidilum 7 mg v jednom střiku.

Dalšími složkami jsou propylenglykol, ethanol a čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Minorga obsahuje propylenglykol, který může způsobit podráždění kůže. Aplikujte pouze na normální zdravou pokožku hlavy. Pacienti s kardiovaskulárním onemocněním nebo srdeční arytmii se musí před použitím přípravku poradit s lékařem. Nepolykejte, nevdechujte.

Parametry produktu Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml

  • Název: Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml
  • Cena: 419 Kč
  • Výrobce: Minorga
  • EAN: 3660398501991
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce