Milgamma N 20 měkkých tobolek Milgamma

Milgamma N 20 měkkých tobolek

219 Kč

Vaše oblíbené zboží, Milgamma N 20 měkkých tobolek s trendy značkou Milgamma - tento hit seženete za skvělou cenu 219.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Milgamma

Špičkové zboží, Milgamma N 20 měkkých tobolek od oblíbené společnosti Milgamma - tento produkt nabízíme za skvělou cenu 219 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Milgamma N je léčivý přípravek, který obsahuje vitamín B1 ve formě benfotiaminu (lépe se vstřebává a je lépe v organismu využíván oproti thiaminu), vitamín B6 a vitamín B12.

Přípravek Milgamma N se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících periferní nervový systém např. při zánětlivých onemocněních periferních nervů a kořenů, při onemocnění v rámci diabetes mellitus, při obrně lícního nervu, při postižení trojklanného nervu, při pásovém oparu a následcích chronického alkoholismu. Dále při zvýšené potřebě vitamínů skupiny B. Měkké tobolky Milgamma N jsou určeny pro dospělé.

Jak se přípravek Milgamma N užívá:

Dospělí užívají 3x denně 1 tobolku. V lehčích případech nebo preventivně stačí 1-2 tobolky denně. Pokud se do 4 týdnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou benfotiaminum 40 mg, pyridoxini hydrochloridum 90 mg, cyanocobalaminum 250 µg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou tvrdý tuk, čištěný řepkový olej, sójový lecithin, ethylvanilin, hydrogenfosforečnan vápenatý, želatina, glycerol 85%, sorbitol, oxid titaničitý (E 171), červený oxid železitý (E 172).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Milgamma N 20 měkkých tobolek

  • Název: Milgamma N 20 měkkých tobolek
  • Cena: 219 Kč
  • Výrobce: Milgamma
  • EAN: 4030674000064
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce