Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou Ixosafe

Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou

259 Kč

Výjimečné zboží, Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou s osvědčenou značkou Ixosafe - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 259.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8594027313790
Do obchodu

Popis

Ixosafe

Top produkt, Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou od předního výrobce Ixosafe - tento artikl čeká na vás s výjimečnou slevou za 259 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Složení mikroemulze přípravku IXOsafe je založeno na výzkumu a snaze o snížení rizik spojených s odstraňováním klíšťat.

Stačí nanést na přisáté klíště gelovou emulzi přípravku tak, aby jeho tělo bylo zcela pokryto. Poté nechat působit cca 10 minut a klíště kývavým pohybem odstranit pinzetou na klíšťata.

Princip:
Během několika minut se odpaří denaturovaný líh, mikroemulse se rozpadne a projeví se velmi silná adhese
hydroxypropylcelulosy, která na povrchu klíštěte utvoří tenký, ale velmi pevný film, který s ním umožňuje snadnou manipulaci a případné odstranění.
Vytvořený mikrofilm je velmi důležitý:
  • k omezení motorické aktivity klíštěte, jeho paralyzaci, vede až k jeho znehybnění
  • k zamezení kotaminace a přenosu bakterií z povrchu těla klíštěte na jiné části lidského těla, zejména prstů
Denaturovaný líh pak působí antibakteriálně a může mít preventivní účinek před nákazami přenášenými klíšťaty, zejména středoevropskou klíšťovou encefalitidou a lymeskou borreliózou.

Mikroemulze IXOSAFE klíště nezabíjí a zamezuje tak především obranému instinktu klíštěte v masivním uvolnění jeho slin do podkožního epitelu a přenesení nákazy, pouze klíště vypudí ze zakousnutí uvolněním hypostomu – bodavý orgán umístěný na hlavičce klíštěte Mikroemulze IXOSAFE je efektivním prostředkem v řešení rizik, způsobených zakousnutím klíštěte do pokožky.

Obsah: 10ml

Parametry produktu Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou

  • Název: Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou
  • Cena: 259 Kč
  • Výrobce: Ixosafe
  • EAN: 8594027313790
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce