Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás Herbalex

Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás

149 Kč

Špičkové zboží, Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás s trendy značkou Herbalex - tento artikl je tady pro vás v sezónní slevě za 149.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8595607500104
Do obchodu

Popis

Herbalex

No tak tohle je gól: Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás kvalitní značky Herbalex - toto zboží zakoupíte po zlevnění za 149 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Hřejivá náplast s kaštanem pomáhá uvolnit svalové napětí, uleví po fyzické námaze nebo při bolestech kloubů. Přiložením náplasti na příslušné místo dojde k prohřátí a prokrvení pokožky. Vzniklé teplo vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace, blahodárně působí při ztuhlosti svalů, zad, krku. Hřejivý efekt se projevuje po dobu až 15 hodin. Náplast s kaštanem přináší relaxační vůni kaštanu pro pocit uvolnění a dokonalejší úlevu. Nyní v balení bederní pás jako dárek.

Použití:

Náplast aplikujte přímo na kůži v postižených partiích zad, krku, ramen a svalů. Aplikujte na očištěnou a suchou pokožku kdykoliv během dne. Po odstranění ochranné vrstvy přiložte na cílové místo. Náplast se začne pozvolna ohřívat na příjemnou teplotu cca 40°C. Nechte působit alespoň 10 hodin, nejdéle po 15 hodinách náplast odstraňte. Další náplast použijte nejdříve za 24 hodin.

Složení:

Iron Powder, Carbon Black, Aqua, Sodium Chloride, Vermiculite, Aesculus Hippocastanum Fruit Powder, Rubber Latex.

Upozornění:

Určeno pouze k jednorázovému užití. Neaplikujte na poraněnou kůži. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku. Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s okem. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu! Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podráždění kůže a pálení. Pokud se Vám zdá, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok) náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.

Parametry produktu Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás

  • Název: Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás
  • Cena: 149 Kč
  • Výrobce: Herbalex
  • EAN: 8595607500104
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce