Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2

Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré

Limitovaná edice produktu Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré pocházející od značky nyní za cenu 409 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost:
409 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Dnes jsme vybrali: Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré od oblíbené značky Glassa - tento produkt koupíte levně za 409 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Na vámi zadanou adresu budou BEZPLATNĚ dopraveny objednávky s hodnotou Kč a více. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Glassa samozatmavovací brýle na čtení s plastovými obroučkami a kovovými flexi stranicemi mají antireflexní čočky s UV filtrem, které se zatmavují na slunci, čímž chrání oči a zajišťují pohodlí.

Parametry produktu Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré

  • Cena: 409 Kč
  • Výrobce: Glassa
  • EAN: 8592857722843

Podobné produkty

Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré

Další produkty od výrobce

Glassa

Exkluzivní produkt Glassa Samozatmavovací brýle na čtení G 228 +2,50 modré od oblíbené značky Glassa - tento produkt objednáte v sezónní slevě za 409 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Upřednostňujete DOPRAVU ZDARMA? Stačí nakoupit nad Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v lékárnách Dr Max
  • PPL: 79 Kč
  • DPD: 79 Kč
  • Česká pošta: 79 Kč
  • Pro objednávky nad 1.000 Kč doprava zdarma
Platba

  • Platba kartou
  • Dobírka
  • Edenred Benefity Café
  • Benefit Plus