Generica Laktoleraza 30 tablet Generica

Generica Laktoleraza 30 tablet

155 Kč

No a tohle chcete: Generica Laktoleraza 30 tablet co nám dodává Generica - toto zboží si můžete nechat dodat s extra slevou za 155.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8588003769909
Do obchodu

Popis

Generica

Právě je za dobrou cenu Generica Laktoleraza 30 tablet od výrobce Generica - tento produkt máte na dosah ruky levně za 155 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Laktáza (ß-galaktosidáza) je enzym, který štěpí mléčný cukr – laktózu na jednoduché sacharidy D-glukózu a D-galaktózu, které jsou na rozdíl od laktózy přímo stravitelné. Laktázu produkují klky v tenkém střevě. Nejvyšší produkce laktázy je v kojeneckém věku člověka. Pak přirozeně klesá. Nedostatečná produkce enzymu laktáza v tenkém střevě člověka může být primární – následek přirozeného úbytku produkce enzymu laktáza s přibývajícím věkem (nevratný stav) nebo sekundární - následek gastroenterologických problémů (vratný stav) nebo vrozená. Laktóza, která se nerozštěpí v tenkém střevě se posouvá do tlustého střeva, v tlustém střevě na laktózu působí bakterie, přičemž vzniká kyselina mléčná, vodík, oxid uhličitý a metan. Vodík se vstřebává, dostává se do plic, odkud se vydechuje. Ostatní látky dráždí stěnu střeva.

Snášenlivost laktózy je proměnlivá a proto byste si měli vyžádat bližší informace o úloze enzymu laktáza ve své stravě.

Složení:

Účinná látkaObsah v jedné tabletě
Enzym laktáza
(beta-galaktozidáza)
4 500 ALU*

*ALU = Acid Lactase Units (FCC)

plnidla: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza; mikrogranulovaný enzymový preparát: maltodextrin, laktáza, voda, chlorid sodný; kroskarmelóza; protispékavá látka: stearan hořečnatý

Doporučené dávkování:
1 tableta se zapije vodou před nebo během jídla, které obsahuje laktózu. V případě potřeby můžete užít 2 tablety v závislosti na množství laktózy v jídle nebo Vaší snášenlivosti laktózy. Nejvíce 8 tablet za den.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Není vhodný pro děti do tří let.

Balení: 30 tbl.

Zdroj: www.generica.sk/cz

Parametry produktu Generica Laktoleraza 30 tablet

  • Název: Generica Laktoleraza 30 tablet
  • Cena: 155 Kč
  • Výrobce: Generica
  • EAN: 8588003769909
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce