Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet Dr.Max

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

139 Kč

Velmi oblíbený produkt Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet s proslulou značkou Dr.Max - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve slevové akci za 139.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dr.Max

Udělejte si radost: Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet s osvědčenou značkou Dr.Max - tento artikl se na vás těší v perfektní akci za 139 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku.

Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.:

  • Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,
  • Bolest zubů,
  • Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí),
  • Menstruační bolest,
  • Snižuje horečku.

Potahované tablety Ibuprofen Dr.Max 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Jak se přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin. Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách. Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

  • Název: Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet
  • Cena: 139 Kč
  • Výrobce: Dr.Max
  • EAN: 8595566450953
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce