Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé Dr. Böhm

Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé

599 Kč

Kvalitní Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé co odebíráme od výrobce Dr. Böhm - tento produkt doručujeme po slevě za 599.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 9003949001832
Do obchodu

Popis

Dr. Böhm

No a tohle chcete: Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé od producenta Dr. Böhm - tento artikl musíte mít po zlevnění za 599 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Zvláštnosti přípravku Dr. Böhm® Isoflavon dražé

Přípravek Dr. Böhm® Isoflavon dražé byl vyvinut podle posledního stavu znalostí speciálně pro ženy v klimakteriu a po něm.

Používají se pouze rostlinné suroviny nejvyšší kvality bez použití genetického inženýrství.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé obsahují izoflavony ze sóji a domácího jetele lučního. Obě rostliny se ideálně doplňují a pokrývají obsah různých izoflavonů.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé obsahují kromě toho cenný pupalkový olej s důležitou kyselinou gama-linolenovou pro udržení kožní vlhkosti.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé pomáhají prožít klimakterium díky přírodním rostlinným látkám a měly by se užívat po delší dobu.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé jsou vyráběna a testována podle farmaceutických kritérií kvality.

Obsahové látky jednoho dražé

Extrakt jetele lučního: 200,00 mg

odpovídající izoflavony: 40,0 mg

Sójový extrakt: 125,00 mg

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce