Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks Curaprox

Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks

285 Kč

No a tohle chcete: Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks se známou značkou Curaprox - tento produkt obchodujeme s VIP slevou pro každého za 285.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 7612412422740
Do obchodu

Popis

Curaprox

Jakostní Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks od populárního výrobce Curaprox - tento produkt prodáváme v jedinečné akci za 285 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

  • Mezizubní kartáček Curaprox CPS09 Prime žlutý.
  • Průchodnost v mezizubním prostoru 0,9mm až 4,0mm.

Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS prime

Všichni víme, že čištění zubů by mělo být doplněno i péčí o mezizubní prostory, kam se zubním kartáček nedostane, ale kde rovněž ulpívá velké množství zubního plaku. Bohužel čištění mezizubních prostor bývá pro řadu z nás nepříjemné, provázené krvácením dásní a bolestí.

Se značkou CURAPROX se ovšem můžete těšit na zcela jiný zážitek z čištění mezizubních prostor. Není třeba se bát bolesti a podráždění dásní, k němuž může docházet při čištění zubní nití či běžnými spirálními mezizubními kartáčky či párátky.

Nejjemnější na trhu

Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS prime jsou nejjemnějšími mezizubními kartáčky na trhu – pro opravdu snadné, účinné a hlavně šetrné čištění mezizubních prostorů. Mezizubní kartáčky CPS prime jsou vyvinuty tak dokonale, že je zcela dostatečné čistit prostor mezi zuby pouhým jedním pohybem „tam a zpět“ jednou denně, večer, před čištěním zubů.

Díky jedinečné konstrukci a použití unikátních materiálů dokonale vyplní mezizubní prostor, jsou efektivní, a přitom jemné: mezizubní kartáčky CURAPROX CPS vyčistí celý mezizubní prostor důkladně, ale nepoškodí dáseň. Jemná vlákna se v mezizubním prostoru rozvinou, odstraní zubní plak i z konkávních ploch zubů, dásňového žlábku i pod bodem kontaktu. Ani ten nejmenší mezizubní prostor nemůže být při čištění poškozen – vše díky patentovaným ultrajemným vláknům CUREN® a chirurgickému drátku rovněž z patentované materiálu CURAL®.

Ultrajemná vlákna s “deštníkovým” efektem

Extra dlouhá a velmi jemná curenová vlákna mezizubních kartáčků CURAPROX CPS prime dosáhnou na všechna kritická místa mezi zuby a jsou velmi pružná. Jako otevírající se deštník se rozprostřou v mezizubním prostoru, který vyplní a dokonale vyčistí. Jemně a důkladně!

Patentovaný chirurgický drátek pro ty nejužší mezizubní prostory

Pouze mezizubní kartáčky CURAPROX mají jádro z drátku z chirurgické oceli CURAL.® Je extrémně tenký a zároveň velmi pevný - a to je důvod mimořádné kvality mezizubních kartáčků CURAPROX CPS prime. Navíc neobsahuje nikl, takže je vhodný i pro alergiky.

Dlouhá životnost

Jemné drátěné jádro se speciálním zakřivením zabraňuje případnému zlomení drátku, a prodlužuje tak životnost hlavičky mezizubního kartáčku.

Vyberte si vhodnou velikost

CPS prime je dostupný v pěti velikostech (CPS06, CPS07, CPS08, CPS09, CPS11). Požádejte svého zubního lékaře nebo dentální hygienistku o přeměření mezizubních prostor a určení správné velikosti kartáčku právě pro vás. (Mají k tomu k dispozici speciální kalibrační sondu). Samozřejmě je možné používat více velikostí mezizubních kartáčků – k tomu je pak výbornou pomůckou oboustranný držáček na kartáčky.

V případě, že kupujete mezizubní kartáčky bez porady se zubním lékařem či hygienistkou, tzv. naslepo, na vyzkoušení volte vždy raději menší velikost.

Držák na mezizubní kartáček – šikovný pomocník

Pro snazší manipulaci s mezizubním kartáčkem, zejména při čištění postranních zubů a stoliček, si pořiďte praktický držák na kartáček. Všechny mezizubní kartáčky a držáky jsou kompatibilní.

Parametry produktu Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks

  • Název: Curaprox CPS09 Prime Mezizubní kartáček blistr 12 ks
  • Cena: 285 Kč
  • Výrobce: Curaprox
  • EAN: 7612412422740
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce