Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g Corega

Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g

115 Kč

Trendy Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g co nám dodává Corega - tento produkt obchodujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 115.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8590335005129
Do obchodu

Popis

Corega

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g od předního výrobce Corega - tento artikl pořizujte ve výhodné akci za 115 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Zabezpečí upevnění Vaší zubní náhrady ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den.

Návod k použití:

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému:

  1. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích jako na obrázku.
  2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady:

  1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu.
  2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Obsah: 40g

Parametry produktu Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g

  • Název: Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g
  • Cena: 115 Kč
  • Výrobce: Corega
  • EAN: 8590335005129
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce