Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

99 Kč

No a tohle chcete: Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g s osvědčenou značkou - tento hit naleznete s úžasnou cenovkou 99.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Velmi žádaný produkt, Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g kvalitní značky - tento hit můžete získat v úžasné akci za 99 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

K lokální léčbě kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými bakteriemi. Jedná se nejčastěji o plísňová onemocnění v kožních záhybech, mezi prsty u nohou nebo v oblasti třísel, která se projevují svěděním, začervenáním a někdy olupováním kůže. Dále se krém používá při zánětů zevních rodidel u žen a zánětu žaludu a předkožky u mužů.

Složení:

Clotrimazolum 10 mg (1%) v 1 g krému.

Dávkování:

Krém se nanáší v tenké vrstvě na postižené místo 2-3krát denně a lehce se vtírá. Doba ošetření závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 3-4 týdny. Po odeznění akutních příznaků nemoci a ustoupení subjektivních potíží je nutno v léčbě pokračovat nejméně 2 týdny po vymizení klinických známek onemocnění. Přípravek mohou používat dospělí a mladiství. Děti od 2 let pouze pod dohledem lékaře.

Upozornění:

Pokud se do 7 dnů (u zánětu zevních rodidel) nebo do 14 dnů (u kožních infekcí) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Parametry produktu Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g

  • Název: Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 50 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594002951139
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce