Cicatridina mast 30 g Cicatridina

Cicatridina mast 30 g

369 Kč

Jakostní Cicatridina mast 30 g od oblíbeného výrobce Cicatridina - tento produkt posíláme za téměř velkoobchodní cenu 369.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8032595870470
Do obchodu

Popis

Cicatridina

Prvotřídní Cicatridina mast 30 g od originálního výrobce Cicatridina - tento artikl je v tuhle chvíli výhodně za 369 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.
CICATRIDINA MAST pro vnější použití

2. SLOŽENÍ
Voda, tekutý parafín, cetylstearylalkohol, olej ze sladkých mandlí, polyoxyetylén (2) stearyléter, polyoxyetylén (21) stearyléter, glycerin, sorbitol 70%, silikonový olej, diglukonát chlorhexidinu 20%, imidazolidinylová močovina, sodná sůl kyseliny hyaluronové, dvojsodná sůl EDTA, BHT.
3. BALENÍ
Balení masti CICATRIDINA® obsahuje jednu tubu s 30 g ℮.
4. KLINICKÉ INFORMACE
POPIS A DŮVODY PRO POUŽITÍ
Mast CICATRIDINA® působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních. Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a přináší tak tkáním napětí, výživu a pružnost. Četné klinické studie prokázaly schopnost kyseliny hyaluronové urychlit a zlepšit proces reepitelizace a obnovy tkání.

Indikace: Pomocná léčba při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy) jakéhokoliv původu.

Kontraindikace: Důvodem pro nepoužívání masti je individuální přecitlivělost na některou ze složek produktu.

Těhotenství a laktace: Bezpečnost použití masti CICATRIDINA® v průběhu těhotenství a kojení nebyla prokázána. Za těchto okolností je vhodné kontaktovat vašeho lékaře.

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů: nemá vliv.

Interakce s jinými produkty: Interakce s jinými produkty nejsou známy, proto je před použitím masti CICATRIDINA® současně s jinými zdravotnickými prostředky nebo léky k lokálnímu použití vhodné kontaktovat lékaře.

Návod k použití: Před každou aplikací důkladně očistěte místo, které má být ošetřeno. Naneste na postižené místo 2krát až 3krát denně jemnými masážními pohyby. V případě potřeby překryjte gázou. Z hygienického hlediska je správné si umýt ruce před a po použití zdravotnického prostředku.

Doba a délka aplikace: Aplikujte 2krát až 3krát denně podle lékařského předpisu. Délka použití závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se mast CICATRIDINA® může používat dlouhodobě.

Nežádoucí účinky: Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných přípravků může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, které nejsou popsány v tomto příbalovém letáku, informujte svého lékaře nebo lékárníka.

Doba použitelnosti a skladování: Datum použitelnosti je uvedeno na obalu (EXP) a vztahuje se na produkt v neotevřeném a správně skladovaném obalu. Nepoužívejte po datu vyznačeném na obalu, nebo pokud je obal otevřen nebo poškozen. Uchovávejte zdravotnický prostředek dobře uzavřený, mimo světla a tepla.

5. VÝROBCE
FARMA-DERMA s. r. l. Via Dei Bersaglieri, 10 – 40010 Sala Bolognese (BO) – ITALY.

Balení:
mast, 30 g

Zdroj: axonia.cz, cicatridina.info

Parametry produktu Cicatridina mast 30 g

  • Název: Cicatridina mast 30 g
  • Cena: 369 Kč
  • Výrobce: Cicatridina
  • EAN: 8032595870470
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce