Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks Cannaderm

Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks

139 Kč

Vaše možnosti obohacující Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks od výrobce Cannaderm - tento hit pořídíte za výhodnou cenu 139.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Cannaderm

Nabídka pro vás: Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks značky Cannaderm - toto zboží si můžete nechat poslat ve výhodné akci za 139 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Chladivé osvěžení pro bolavá záda, klouby a přetížené svaly. Cannaderm Mentholka přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Přípravek s konopným olejem a mentolem snižuje lokální překrvení postižených míst a omezuje pocity bolesti. Šetrná hydrogelová forma umožňuje pohodlnou aplikaci a rychlý nástup chladivého účinku. Náplast lze z pokožky snadno sejmout bez jejího podráždění a trhání chloupků.

Hlavní vlastnosti:

  • chladivá úleva od bolesti zad, svalů a kloubů
  • pohodlná a rychlá aplikace
  • snadné odstranění bez podráždění pokožky

Složení:

Čištěná voda, glycerin, polyakrylát sodný, carbomer, triethanolamin, mentol, konopný olej, indigokarmín.

Použití:

Vyjměte náplast ze sáčku. Odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy. Přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně. Každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let a osoby se sníženou kožní snášenlivostí. Děti by měly náplast používat pod dohledem dospělé osoby. U těhotných žen neaplikujte náplast v oblasti břicha. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce odstraňte náplast a důkladně pokožku omyjte studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte náplast na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Vyhněte se kontaktu náplasti či potřísněných rukou s očima. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, informujte svého lékaře. Nepoužívat v případě zjevného poškození obalu či náplastí. Ukládat mimo dosah dětí!

Parametry produktu Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks

  • Název: Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast 3 ks
  • Cena: 139 Kč
  • Výrobce: Cannaderm
  • EAN: 8594059737489
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce