Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml Cacharel

Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Výjimečné zboží Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml od producenta v akci za 1 750 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost:
1 750 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Udělejte si radost produktem Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml kvalitní značky Cacharel - tento artikl čeká na vás za příznivou cenu 1750 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A co takhle doprava ZDARMA? Objednáte-li si nad Kč, neplatíte poštovné. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy je oslavou ženskosti a svěžesti. Její květinové a ovocné tóny mají dlouhotrvající výdrž a dodají vám punc jedinečnosti.

Parametry produktu Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml

  • Cena: 1750 Kč
  • Výrobce: Cacharel
  • EAN: 3614273756419

Podobné produkty

Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Další produkty od výrobce

Cacharel

Levný a kvalitní produkt Cacharel Yes I Am Bloom Up parfémovaná voda pro ženy 50 ml od předního výrobce Cacharel - toto zboží doporučujeme za příznivou cenu 1750 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v lékárnách Dr Max
  • PPL: 79 Kč
  • DPD: 79 Kč
  • Česká pošta: 79 Kč
  • Pro objednávky nad 1.000 Kč doprava zdarma
Platba

  • Platba kartou
  • Dobírka
  • Edenred Benefity Café
  • Benefit Plus