Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g Boiron

Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g

89 Kč

Tohle si zamilujete: Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g populárního výrobce Boiron - toto zboží si můžete nechat poslat v akci za 89.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 3352710449134
Do obchodu

Popis

Boiron

Prvotřídní Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g od oblíbené společnosti Boiron - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 89 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Parametry produktu Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g

  • Název: Boiron LYCOPODIUM CLAVATUM CH30 granule 4 g
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Boiron
  • EAN: 3352710449134
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce