Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g Boiron

Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g

99 Kč

Právě je za dobrou cenu Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g se známou značkou Boiron - tento produkt máte na dosah ruky ve výhodné akci za 99.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 3352710179123
Do obchodu

Popis

Boiron

Perfektní Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g od známé značky Boiron - tento artikl čeká na vás za perfektní cenu 99 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Parametry produktu Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g

  • Název: Boiron CAULOPHYLLUM THALICTROIDES CH15 granule 4 g
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Boiron
  • EAN: 3352710179123
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce