Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g Blend-a-dent

Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g

89 Kč

V akci je Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g od oblíbeného výrobce Blend-a-dent - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 89.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5011321883963
Do obchodu

Popis

Blend-a-dent

Tohle si zamilujete: Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g od výrobce Blend-a-dent - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 89 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Blend-a-dent upevňující krém Plus Dual Power zvyšuje stabilitu a sílu skusu. Slouží také jako ochrana sliznice před mechanickým poraněním zubní náhradou. Blend-a-dent upevňující krém na zubní náhrady pomáhá předcházet nahromadění zbytků jídla pod zubní náhradou. I u velice kvalitních a dobře přiléhavých zubních náhrad zvyšuje doléhavost a sílu skusu. Díky tomu dodává větší komfort a pocit jistoty.

Výsledek:

  • zvyšuje stabilitu zubní náhrady
  • chrání dásně před mechanickým poraněním zubní náhradou
  • pomáhá předcházet nahromadění zbytků jídla pod zubní náhradou
  • zvyšuje sílu skusu

Použití:

Krém vytlačte na náhradu v proužcích nebo v řadě teček. Nenanášejte příliš blízko okrajům náhrady. Poté přitlačte zubní náhradu a krátce podržte. Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoliv lehce vyndat.

Parametry produktu Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g

  • Název: Blend-a-dent Plus Duo Power upevňující krém 40 g
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Blend-a-dent
  • EAN: 5011321883963
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce