Biopron Baby+ kapky 10 ml Biopron

Biopron Baby+ kapky 10 ml

335 Kč

Velmi oblíbený produkt Biopron Baby+ kapky 10 ml od kvalitního výrobce Biopron - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 335.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Biopron

Dnes jsme vybrali: Biopron Baby+ kapky 10 ml co bereme od značky Biopron - tento hit pořídíte za úžasnou cenu 335 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Probiotické kapky s vitaminem D pro správný vývoj a podporu imunity kojenců a dětí. Biopron Baby+ obsahuje kombinaci dvou probiotických kmenů a vitaminu D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Prvních 1000 dní života - doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro děti již od narození, také pro děti narozené předčasně či po císařském řezu
  • vhodný při a po užívání antibiotik
  • vhodný při narušené střevní mikroflóře při a po průjmu
  • bezpečný i při dlouhodobém podávání
  • vhodný při jakémkoliv riziku narušeného mikrobiomu jako např. koliky, trávicí dyskomfort aj.

Dávkování:

Podávejte dětem 1x denně 0,25 ml roztoku (úplné stlačení kapátka / 7-8 kapek) během jídla. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40 °C!

Složení:

Probiotický komplex (Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01) 2,5 × 109 CFU*, vitamin D3 1,5 μg v denní dávce 0,25 ml.

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units).

Triglyceridový olej, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, cholekalciferol.

Upozornění:

Je určeno dětem od narození. U novorozenců a kojenců do 6 týdnů života je vhodné konzultovat užívání s dětským lékařem. Při dávkování 0,25 ml denně není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu Biopron Baby+ kapky 10 ml

  • Název: Biopron Baby+ kapky 10 ml
  • Cena: 335 Kč
  • Výrobce: Biopron
  • EAN: 8596024015516
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce