Beurer BY 84 LCD chůvička Beurer

Beurer BY 84 LCD chůvička

1890 Kč

Jasný hit, Beurer BY 84 LCD chůvička od oblíbené značky Beurer - tento produkt máte po jednoduché objednávce v jedinečné akci za 1890.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4211125952082
Do obchodu

Popis

Beurer

Jasný hit, Beurer BY 84 LCD chůvička od Beurer - tento hit snadno najdete téměř zdarma za 1890 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Dětská chůvička od společnosti Beurer vám pomůže mít neustále přehled o tom, co se děje v blízkosti vašeho dítěte, i když s ním právě nemůžete být v jedné místnosti. Na přehledném displeji rodičovské jednotky se zobrazují režimy s upozorněním: spaní, pláč a probuzení dítěte. Displej je modře podsvícený, abyste na něj viděli i v noci, aniž byste museli rozsvěcovat velké světlo.

Velký dosah

Chůvička vám nabídne mimořádně dlouhý dosah 800 metrů. Pokud byste se blížili na konec a ztratili spojení s dětskou jednotkou, budete na to upozorněni akustickým signálem. Podle aktuálních preferencí a potřeb si můžete zvolit, zda rodičovskou jednotku chcete jen tak položit, upevnit za pomoci spony na opasek, nebo připevnit na stěnu. Pro energicky efektivní provoz si zvolte režim ECO, který maximálně šetří baterii. Aby nedocházelo k rušení z jiných zdrojů rádiových vln, máte možnost zvolit si ze dvou volitelných kanálů. Máte navíc jistotu, že nikdo cizí spojení obou jednotek nenaladí k odposlechu.

Parametry produktu Beurer BY 84 LCD chůvička

  • Název: Beurer BY 84 LCD chůvička
  • Cena: 1890 Kč
  • Výrobce: Beurer
  • EAN: 4211125952082
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce