Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní Beper

Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní

879 Kč

Špičkové zboží, Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní od kvalitního výrobce Beper - tento artikl se na vás těší v perfektní akci za 879.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8051772712624
Do obchodu

Popis

Beper

Jasný hit, Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní od populárního výrobce Beper - tento artikl se na vás těší za mimořádně nízkou cenu 879 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

U lidí se zdravotními obtížemi je pravidelné měření tlaku povinností. Tento nenápadný údaj totiž mnohdy může napovědět a alarmovat k návštěvě lékaře, který si již s takovou situací bude lépe vědět rady. Společnost Beper nabízí měřič krevního tlaku Easy Check, který se snadno ovládá, nabízí mnoho užitečných údajů, které navíc ukládá do paměti, a především k jeho využití nepotřebujete žádnou asistenci.

Jak používat Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku?

Měřič jednoduše upevněte na svou paži a na velkém displeji během chvilky uvidíte naměřené údaje. Zařízení vám prozradí hodnoty systolického i diastolického tlaku a pulsu, které měří podle platných směrnic světové zdravotnické organizace WHO. Do integrované paměti se ukládá až 120 posledních měření s přesným datem a časem. Z posledních tří měření přístroj vytváří průměr, abyste měli představu, jak vám tlak během dne či týdne kolísá. Zařízení funguje bezdrátově, pohání ho 4 AAA baterie, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť.

Technické parametry:

  • Zobrazuje současně systolický a diastolický tlak a puls
  • Indikace nepravidelného srdečního rytmu
  • Paměť na 120 měření s datem a časem
  • Průměr posledních 3 měření
  • Napájení: 4x AAA  (nejsou součástí)

Parametry produktu Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní

  • Název: Beper 40120 Easy Check měřič krevního tlaku pažní
  • Cena: 879 Kč
  • Výrobce: Beper
  • EAN: 8051772712624
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce