ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g ATTITUDE

ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g

175 Kč

Právě je za dobrou cenu ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g od společnosti ATTITUDE - tento hit můžete získat téměř zdarma za 175.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 626232152128
Do obchodu

Popis

ATTITUDE

Jasný hit, ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g s pečetí kvality ATTITUDE - toto zboží si můžete koupit téměř zdarma za 175 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Věděli jste, že děti stráví až 16 hodin denně ve svém pokojíčku? Na tom, jakou kvalitu má vzduch v této místnosti opravdu záleží. Umělé vůně a parfémy mohou obsahovat až 100 chemických látek. Osvěžovač vzduchu Attitude Baby leaves je hypoalergenní a využívá jen ty nejčistší a nejšetrnější složky. Úžasná vůně hruškové šťávy je z přírodních zdrojů.

Nejen osvěžuje, ale i čistí

Obsahuje filtr z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší.

Použití:

Pročištění a osvěžení vzduchu v pokojích, koupelnách, vhodné i do skříní a podobně. Vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti místnosti.

Složení:

Vůně získaná výhradně z přírodních zdrojů, aktivní uhlí (složka čistící vzduch), pryskyřice (složka neutralizující zápach a uvolňující vůni).

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Parametry produktu ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g

  • Název: ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g
  • Cena: 175 Kč
  • Výrobce: ATTITUDE
  • EAN: 626232152128
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce