Aspirin C 10 šumivých tablet Aspirin

Aspirin C 10 šumivých tablet

Dostupnost: 
Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Hit poslední doby, Aspirin C 10 šumivých tablet od kvalitní značky Aspirin - tento produkt obchodujeme v husté akci za 139 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte jinde víc než musíte.

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně. Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet.

Složení:

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg v jedné šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

Upozornění:

Přípravek ASPIRIN C obsahuje sodík. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

Parametry produktu Aspirin C 10 šumivých tablet

  • Název: Aspirin C 10 šumivých tablet
  • Cena: 139 Kč
  • Výrobce: Aspirin
  • EAN: 8590322000434

Podobné produkty

Aspirin C 10 šumivých tablet

Další produkty od výrobce

Jedinečná nabídka, Aspirin C 10 šumivých tablet pocházející od značky Aspirin - tento produkt máte na dosah ruky extra výhodně za 139.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby