Alavis SAMMY 30 kapslí Alavis

Alavis SAMMY 30 kapslí

455 Kč

Oblíbený produkt Alavis SAMMY 30 kapslí s osvědčenou značkou Alavis - tento hit naleznete v neopakovatelné akci za 455.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Alavis

Prvotřídní Alavis SAMMY 30 kapslí od populární značky Alavis - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 455 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Veterinární přípravek na podporu regenerace jater. Játra jsou hlavním a nejdůležitějším orgánem pro metabolismus a detoxikaci organismu. V játrech probíhá metabolismus sacharidů, lipidů, aminokyselin, detoxikace amoniaku, degradace cholesterolu, hemu, dále se v játrech tvoří, degradují a inaktivují hormony, vznikají tu plazmatické proteiny a neméně důležitou funkcí je zásoba energie (lipidů a glykogenu), železa a vitaminů.

ALAVIS™ SAMMY lze využít také při poruchách tzv. kognitivních funkcí u psů a koček.

Mezi kognitivní funkce (rozpoznávací funkce) patří procesy jako jsou učení, paměť nebo rozhodování. Centra pro tyto procesy jsou uložena v různých částech mozku.

Poruchy kognitivních funkcí u psů a koček se nejčastěji projevují:

 •          zhoršeným rozpoznáváním – nepoznávání členů rodiny
 •          dezorientací – ztrácení se ve známém prostředí; bezcílná chůze; narážení do překážek
 •          zhoršením hygienických návyků – pomočování se doma
 •          změnami spánkového cyklu – noční bdění, často spojené s neklidem a projevy dezorientace

Tyto změny mohou vyústit v tzv. geriatrickou (stařeckou) demenci. Za demenci považujeme stav, kdy je narušení kognitivních (rozpoznávacích) funkcí závažnější, než odpovídá věku a zdravotnímu stavu.

Je doporučován:

 • Pro regeneraci jater psů a koček
 • Geriatrické a chronicky nemocné psy a kočky
 • Při projevech demence
 • Při zhoršení jaterních  funkcí (zvýšení jaterních enzymů, záněty jater a žlučových cest, nádorové změny jater; otravy aj.)

Složení:

SAM-e (S-adenosyl methionin)  – 200 mg
Silybin (extrakt z ostropestřce mariánského)  – 24 mg

Účinná látka SAM-e (S-adenosylmethionin) se přirozeně vyskytuje v tělech živočichů. Vzniká v játrech z aminokyseliny methioninu, kterou psi i kočky přijímají v potravě. Při nedostatečné výživě, onemocnění jater nebo u starých a chronicky nemocných zvířat však nemusí být jeho přísun dostačující.

S-adenosylmethionin se v těle účastní celé řady chemických reakcí především prostřednictvím přeměny na glutathion, který se uplatňuje jako významný antioxidant (chrání buňky před oxidačním stresem a volnými kyslíkovými radikály) a pomáhá tak například i při hojení ran.

SAM-e obsahuje síru a methylové skupiny. Díky tomu se účastní syntézy neurotransmiterů. Nerotransmitery jsou chemické látky, vznikající v nervovém systému, sloužící k předávání informací mezi nervovými buňkami nebo mezi nervovými a svalovými buňkami.

Proto lze látku SAM-e využít při poruchách tzv. kognitivních funkcí u psů a koček.

Silybin z ostropestřce mariánského je po dlouhá léta znám a využíván pro jeho hepatoprotektivní účinek, tj. chrání jaterní buňky (hepatocyt

Parametry produktu Alavis SAMMY 30 kapslí

 • Název: Alavis SAMMY 30 kapslí
 • Cena: 455 Kč
 • Výrobce: Alavis
 • EAN: 6216294019596
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce