Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks Adiel

Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks

59 Kč

Udělejte si radost: Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks od společnosti Adiel - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 59.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8594189995025
Do obchodu

Popis

Adiel

Spokojenost přinášející Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks od známého výrobce Adiel - tento hit můžete pořídit v akci za 59 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Ovulační test SeeNow zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu v moči ženy v době ovulace. Luteinizační hormon způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku začíná doba, která je pro početí nejvhodnější. Jednoduchým a rychlým testem tak zjistíte, kdy nastaly vaše plodné dny. Ovulační test je určen k jednorázovému zjištění ovulace z moči s přesností 99 %.

Ovulace je doba, kdy se zralé vajíčko uvolní do vejcovodu. To obvykle nastává asi 14 dní po prvním dni poslední menstruace. V této době je žena plodná, nastává ovulace. Ženy, které chtějí otěhotnět, by měly mít pohlavní styk 1-2 dny před ovulací nebo v den ovulace.

Použití:

Provádějte test každý den ve stejnou dobu. K testování použijte ideálně střední proud ranní moči. Vyjměte testovací proužek z ochranné fólie. Do vzorku moči namočte testovací proužek po vyznačenou rysku na 15 vteřin. Položte na nesavý povrch a počkejte 5 minut na výsledek. Nečtěte výsledky po více než 10 minutách.

  • pozitivní výsledek – vaše ovulace buď probíhá nebo nastane v příštích 24-48 hodinách, testovací čárka (T) je stejné nebo tmavší barvy než kontrolní čárka (C)
  • negativní výsledek – ovulace zatím neprobíhá, testovací čárka (T) je světlejší než kontrolní čárka (C), nebo se neobjeví vůbec
  • neplatný výsledek – neobjeví se žádná čárka

Upozornění:

Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.

Parametry produktu Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks

  • Název: Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks
  • Cena: 59 Kč
  • Výrobce: Adiel
  • EAN: 8594189995025
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce