Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g Zovirax

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

285 Kč

No tak tohle je gól: Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g od producenta Zovirax - tento produkt prodáváme v akci za 285.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zovirax

Spokojenost přinášející Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g s trendy značkou Zovirax - tento artikl doporučujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 285 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém kombinuje místní antivirový a protizánětlivý účinek. Krém Zovirax Duo je určen k léčbě oparu na rtu a obličeji při prvních známkách a příznacích. Měl by být použit co nejdříve, objeví-li se např. svědění, brnění nebo zarudnutí. Sníží se tak pravděpodobnost, že se opar rozvine do puchýřku. V případě tvorby puchýřku, Zovirax Duo zkrátí dobu hojení o přibližně půl až jeden den v porovnání s krémem bez léčivých látek. Zovirax Duo krém mohou používat dospělí a dospívající od 12 let.

Co je opar?

Opar je způsoben virem Herpes simplex, který způsobuje tvorbu puchýřků a oparů zejména na rtu, ale někdy i na jiných místech obličeje. Opar se může vyvinout, pokud máte oslabený imunitní systém, např. při nachlazení nebo jiné infekci. Stres, silné sluneční záření, nízké teploty nebo menstruace mohou také vést k rozvoji oparu.

Jak se přípravek Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém používá:

Dospělí a dospívající od 12 let aplikují krém 5x denně po dobu 5 dnů (přibližně každé 3-4 hodiny s vynecháním aplikace během noci).

Pokud příznaky přetrvávají déle než 10 dnů, poraďte se s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou aciclovirum 50 mg a hydrocortisonum 10 mg v 1 g krému.

Pomocnými látkami jsou tekutý parafín, propylenglykol, isopropylmyristát, natrium-lauryl-sulfát, cetylstearylalkohol, bílá měkká vazelína, poloxamer 188, monohydrát kyseliny citrónové, hydroxid sodný, kyselina chlorovodíková a čištěná voda.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

  • Název: Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g
  • Cena: 285 Kč
  • Výrobce: Zovirax
  • EAN: 8596149000138
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce